T, 28.03.2023

Alati lahti jõusaalikett hiilib koroonapiirangutest kõrvale

Kertu Rannu
, suvereporter
Alati lahti jõusaalikett hiilib koroonapiirangutest kõrvale
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tartu Veeriku Gym! jõusaali ukse juures on teatis, mis lubab, et nädala jooksul paigaldatakse klubide sissepääsuväravatele koroonatõendit kontrollivad seadmed. Seni on treeninguruumidesse sisenemine omal vastutusel.
Tartu Veeriku Gym! jõusaali ukse juures on teatis, mis lubab, et nädala jooksul paigaldatakse klubide sissepääsuväravatele koroonatõendit kontrollivad seadmed. Seni on treeninguruumidesse sisenemine omal vastutusel. Foto: Ragnar Peets

Eelmisel nädalal sätestatud piirangute kohaselt peab avalikus siseruumis kontrollima koroonatõendit, läbipõdemise tõendit või negatiivse koroonatesti tulemust. Ööpäeva läbi avatud jõusaal Gym! Eesti seda aga ei tee ning laseb inimestel treeningusaalis sportida südametunnistuse järgi.

Jõusaalide fuajees on infoteatis, millel seisab, et sissepääsude juurde paigaldatakse digitõendit kontrollivad seadmed, Tartu Veeriku Gym! spordiklubis veel eile neid aga ei olnud.

Sama teade saadeti ka Gym! klubi liikmetele e-posti teel. Kuniks seadmeid paigutatud pole, ei kontrollita ka treenijate nakkusohutust.

Märksõnad
Tagasi üles