E, 30.01.2023

Kolm elu võtnud ohtlikul teelõigul jätkub kihutamine

Armas Riives
, reporter
Kolm elu võtnud ohtlikul teelõigul jätkub kihutamine
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 6
Raskes avariis hukkunud 15-aastast neiut ja 17-aastast noormeest mälestasid eile hommikul avariipaigas küünlad ja lilled. Margus Ansu
Raskes avariis hukkunud 15-aastast neiut ja 17-aastast noormeest mälestasid eile hommikul avariipaigas küünlad ja lilled. Margus Ansu Foto: Margus Ansu

Tartu külje all Tõrvandi – Roiu – Uniküla maantee turvalisuse küsimuse on kohalikud püstitanud juba varem. Sel samal teel, kus esmaspäeval juhtus kahe noore ohvriga liiklusõnnetus, hukkus jaanuari lõpus purjus juhi põhjustatud laupkokkupõrke tõttu veel sündimata laps (TPM, 9.02).

Õnnetuspaigast mõni kilomeeter eemal elav Merle palus oma perekonnanime mitte avaldada. Ta võtab eelkõige sõna, sest tema üks laps on pea sama vana kui esmaspäeval hukkunu ning tema lapsed sõidavad samuti seda teed mööda iga päev linna.

Juba juuli lõpus tegi Merle transpordiametile ettepaneku, et maantee 2,9.–4,1. kilomeetril asendataks soovituslik sõidukiirus 70 kilomeetrit tunnis sama suure piirkiirusega ja kehtestataks möödasõidukeeld.

Märksõnad
Tagasi üles