Delikaatne saadetis avati enne pärale jõudmist

Martin on veendunud, et tema tellitud pakk on enne temani jõudmist avatud ja seejärel kileteibiga uuesti suletud. FOTO: Erakogu

Ühes Eesti väikelinnas elav mees tellis postiga paki, mille sisu ei soovinud jagada kellegagi peale kaasa, ammugi postitöötajatega. Kuid paki kätte saanud, polnud mehel kahtlustki, et keegi on selle tee peal lahti kiskunud. Pärast kuudepikkust vaidlemist tunnistas Omniva lõpuks, et saadetis jõudis nendeni tervena ja seega ei saa viga olla paki saatjas.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Erootikapoed lubavad klientidele pakke saates täielikku diskreetsust ja sellele panustas Martin (nimed anonüümsuse tagamiseks muudetud), kes tellis ühest Eesti kauplusest naisele kingituse. Paki automaadist kätte saanud, avastas ta, et katki pole tehtud mitte üksnes postipakk, vaid ka tootepakend selle sees. Pärast mitut kuud Omnivaga maade jagamist tunnistas postifirma Martinile lõpuks, et pakk jõudis nendeni tervena. Nördinud Martin ei tea, kes vibraatori vastu liigset huvi tundis, käsi laiutab ka Omniva.

Paki rikkumist ettevõte esialgu omaks ei võtnud, vaid näitas näpuga erootikapoe poole. Kuniks selgus, et pakiliini kaamerapildil on Martini pakk veel terve.

02.09.2021 04.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto