Juurikas. Triinu-Liisi kriis tõstab elektri hinda

Peamurdmist puhkepäevaks. FOTO: Allan Hmelnitski

Maailma riigipead kogunevad esmaspäeval Šveitsi, et arutada humanitaarkriisi, mis on puhkenud seoses kuuldustega, nagu oleks Triinu-Liis McNairnil armulugu teise mehega.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Euroopat ja Aasiat on tabanud majanduskrahh. Börsid on vabalanguses, kütuse ja elektrihinnad kerkivad peadpööritava kiirusega. Kas ees ootab raske, pime ja näljane talv?

Skandaal lahvatas, kui anonüümseks jääda sooviv allikas saatis The Timesile vihje, nagu oleks Justin ja Triinu-Liis lahku läinud. Triinu-Liisi olevat nähtud teise mehe embuses. Ometi kinnitab 97% eksperte, et kuuldustes pole tilkagi tõde.

The Guardian kirjutab, et ­Briti valitsus on astunud kuulujuttude piiramiseks erakorralisi samme. Blokeeritud on paljud meediakanalid, peamised kuulujutu levitajad on kinni võetud.

Esmaspäeval tegi avaliku pöördumise peaminister Boris Johnson, kinnitades, et Triinu-Liisi ja Justini vahel on kõik hästi ning eluga tuleb edasi minna nagu elektri hind ei tõusekski. Sama sõnumit rõhutavad avalikes kohtades rippuvad plakatid: «Rahunege maha! Justin ja Triinu-Liis on õnnelikult koos.»

24.09.2021 27.09.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto