meelelahutus ⟩ Naised keldrisse ja muusika mängima

R. Kelly on kuulutatud üheks kõige võikamaks seksuaalkurjategijaks. FOTO: Kabik/ Starlitepics/Mediapunch Inc. Via Www.imago-images.de

Avalikkuse ette on jõudnud kaks suurt kohtuasja, mille ühiseks nimetajaks on üleilmne muusikatööstus. Esimene neist musta muusika tähe R. Kelly alaealiste prostitutsiooniga seotud kohtujuhtum ja teine Britney Spearsi eestkoste kaasus. Neid kahte juhtumit kokku kleepida on mõttetu, sest R. Kelly puhul on tegemist kurjategijaga ning Britney juhtumis on staar kannataja rollis.

Kumbagi kaasust on aastaid üritatud kohtukulli ette tuua, kuid selgub, et kui sul pole verest tilkuvat mõrvarelva või muud käega katsutavat asitõendit, siis USA seadused ja õigussüsteem on tõendite tunnistamisel üsna jõuetu.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Mida rohkem inimlikke faktoreid nagu tunded ja mälestused, seda rohkem on võimalusi, kus heades ülikondades teatraalsed ja edevad, kuid nutikad advokaadid suudavad oma klientide mustad teod puhtaks pesta. Kellele jääb õigus, kui on sõna vastu sõna ja mängus on suured rahad?

Britney kannatused venisid aastatepikkuseks, kuna tema isa ja tema käsilased lasid rahamasinal laulda ja tantsida, sest natuke on ju veel võimalik välja pigistada naiseks sirgunud popiprintsessist.

01.10.2021 04.10.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto