RAHVASTIK ⟩ Edukad tööandjad olukorrast tööturul

Lätis avati eelmisel kuul üle terve riigi 15 Lidli poodi. Eestile lähim kauplus asub Valmieras. Lidlil on ka Eestis juba kaheksa kauplust, aga neid pole veel avatud. FOTO: Paula Čurkste

Koroonapandeemia tingitud laiaulatuslikest piirangutest hästi taastuva majanduse tingimustes on hakatud Eestis sagedamini taas rääkima tööjõu nappusest. Seetõttu palusin kolmel silmapaistval Eesti ettevõttel tööturu olukorda hinnata ning rääkida, kuidas neil töötajate värbamine õnnestub. Sõna saavad Eesti Energia töötajakogemuse direktor Kadi Piikov, Eesti turule siseneva Saksa odavjaeketi Lidl Eesti kommunikatsioonijuht Katrin Seppel ning Coop Eesti kommunikatsioonijuht Martin Miido.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Eesti turule siseneva Saksa odavjaeketi Lidl Eesti kommunikatsioonijuht Katrin Seppel on positiivselt häälestatud. «Oleme teadlikud, et konkurents Eesti jaeturul on karm ja uute töötajate ligimeelitamisel on märkimisväärne konkurents. Ometi oleme oma värbamiskampaaniaga suutnud paljude inimeste tähelepanu äratada ja huvi Lidlis töötamise vastu on suur. Oleme uhked, et pakume oma töötajatele väga konkurentsivõimelist palka, mis on märgatavalt kõrgem kui jaekaubanduses keskmiselt,» rääkis ta.

16.11.2021 18.11.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto