Puusalt ⟩ Viktor Vassiljev: lapiku maa valitsemine

05.04.2021, Tallinn. Otse Postimehest: Raimond Kaljulaid ja Viktor Vassiljev. Saatejuht Jelena Poverina-Tšernõh. Foto Remo Tõnismäe, Postimees FOTO: Remo Tõnismäe FOTO: Remo Tõnismäe
Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Teateid lapikult maalt. Internetis siin ja seal laiali, mina ei pea otsima, head inimesed saadavad lootuses, et saab minustki asja. No ei saa, haridus ei võimalda. Aga lennukitelt külvatakse koroonat – valge jälg keset taevast näha. Ja vaktsiiniga süstitakse kiip sisse. Et ei tea, kes saaks jälgida ei tea mida.

No kuule, peremees, keda see peale su oma naise huvitab, millal sa õllepoes käisid ja mis juttu külameestega ajasid? Kui juba, siis mobla on kogu aeg ihu ligi, kannab ööpäev ringi ette, kus olid ja mida sõid. Sinu kassipildid ja lollid naljad, näotuvastus ja pangaparoolid – kõik Hiina serverites olemas, ainult kättevõtmise asi, mis tingimustel keegi saab ja milleks kasutab. Kui sinu nädalane õllenorm üldse kellelegi huvi pakub. Rahvas võiks minna mobiilivastaste plakatitega tänavale, aga ei saa – keegi peab mobiili teel kokku kutsuma.

07.12.2021 09.12.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto