K, 1.02.2023

Kauneima jõulupuu konkurss tuleb taas, valik on sinu!

Loora-Elisabet Lomp
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Kauneima jõulupuu konkurss tuleb taas, valik on sinu!
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
15 m kõrgune uhke, kahar ja ühtlaselt tihe 52-aastane jõulupuu on kaunistatud 300 kuldse kuuliga ning valguskettidega. Valguskette on ümber kuuseokste põimitud 3780 meetrit ehk 3,78 km ja leedlambikesi kokku 25 200 tk, selleks kulus kolm öö- ja tööpäeva, kus töös oli 2-3 tõstukit kokku umbes 70 töötundi.
 
15 m kõrgune uhke, kahar ja ühtlaselt tihe 52-aastane jõulupuu on kaunistatud 300 kuldse kuuliga ning valguskettidega. Valguskette on ümber kuuseokste põimitud 3780 meetrit ehk 3,78 km ja leedlambikesi kokku 25 200 tk, selleks kulus kolm öö- ja tööpäeva, kus töös oli 2-3 tõstukit kokku umbes 70 töötundi.  Foto: Ilja Matusihis

Peaaegu kuu aega on igat linna ja suuremat külakeskust kaunistanud ehitud kuusk. Igal aastal on Postimees korraldanud kauneima jõulupuu konkursi, nii ka sel aastal. Kui möödunud kordadel on võitnud Tartu linn, Kärdla ja Haapsalu, siis sel aastal võib just sinu kodukandi kuusk osutuda valituks.

Sel aastal kandideerib ka Võru jõulukuusk, mis istutati vaid mõni aasta tagasi linna keskväljakule. Kuusk on Võru linna vapi sümbol. Sellel aastal ümbritsevad kuuske vaateaknad, mille juures saab koos kuusega toredaid pilte teha.

Märksõnad
Tagasi üles