Poisid peksid segi üle tosina bussipaviljoni

Lõhutud klaasidega bussipaviljonid pargis, Tallinna tänaval, Ida-Niidus ning Marientali teel. Tegevuskoht Kuressaare. FOTO: Marek Koppel/Kuressaare Linnamajandus

Viimastel päevadel on Kuressaares lõhutud 14 bussiootepaviljoni, kahju ulatub esialgsel hinnangul 4000 euroni. Politsei on kahtlusalustena üle kuulanud kaks varateismelist poisikest.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Esmaspäeva hommikuks jõudsid Kuressaare Linnamajanduseni teated kümne Kuressaare bussipaviljoni klaaside lõhkumisest. Teisipäeva hommikuks selgus, et lõhutud on veel neli paviljoni. «Sellist olukorda, kus kahe päeva jooksul lõhutakse ära 14 bussiootepaviljoni, pole varem ette tulnud,» nentis Kuressaare Linnamajanduse juhataja Marek Koppel.

Vallavalitsuse andmetel on alanud aasta esimestel päevadel bussipeatustes ära lõhutud kuus küljeklaasi, 16 tagumist klaasi, kuus reklaampostri klaasi, seitse valgustatud bussiinfotahvli klaasi ja ühe paviljoni katus. «Täpne rahaline kahju on praegu veel selgitamisel, kuid see jääb suurusjärku 3000–4000 eurot,» ütles Koppel.

06.01.2022 08.01.2022
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto