N, 28.09.2023

ELU RATASTEL ⟩ Piisab kui on soe ja tean, kus magada saan

Kristina Kostap
, kodu.postimees.ee tegevtoimetaja
Facebook
Comments
Foto: Teresa Liivak/Lean Back Barber Stop

Kuidas toimib ränduri elustiil? Mis loob kodutunde? Töötasu saab maksta ka vihmaussisõnnikus! Kuidas oleks, kui lõpetaks vingumise kõrge elektrihinna üle ja koliks hoopis kaubikusse elama? Tulihingeline maailmarändur Teresa Liivak valis just sellise elustiili.

Teresa Liivak elab tavatut, ent paljude silmis üpris ihaldusväärset elu. Juuksuriametit pidav naine reisib oma kaubikuga mööda ilma ringi ja on iseenda boss. Ringreisidel on tema koduks valge Ford Transit, mille sisustuse on ta ise meisterdanud selleks, et kaubikusse paigaldatud juuksuritoolis meeste juukseid ja habet lõigata.

Osava käe ja särava silmaga naine on elanud täpselt nii mitmes kohas, et kahe käe sõrmedest võib nende loetlemisel suisa vajaka jääda. Vallatu tukaga naise juuksuribuss Lean Back Barber Stop on sõitnud paar tiiru ümber Euroopa, ent kõige kodusemalt ja turvalisemalt tunneb ta end alati Portugali lõunaosas. Teresa, kelle sooviks on elada loodusega kooskõlas, kogeb enda sõnul erilist mugavust ja sisemist värelust ka Eestimaa metsasid ja randu avastades.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles