T, 24.05.2022

Suur lumi on mupo valeparkijate vastu leebeks muutnud

Uwe Gnadenteich
, ajakirjanik
Suur lumi on mupo valeparkijate vastu leebeks muutnud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 2
Viadukti tänav kolmapäeval. Pargitud sõiduk sulges täielikult tänava ainsa kõnnitee. Valesti pargitud auto taga on lumesahk, millel polnud võimalik kõnniteed ja ülekäiku lumest puhtaks lükata.
Viadukti tänav kolmapäeval. Pargitud sõiduk sulges täielikult tänava ainsa kõnnitee. Valesti pargitud auto taga on lumesahk, millel polnud võimalik kõnniteed ja ülekäiku lumest puhtaks lükata. Foto: Erakogu

Kui tavaliselt süüdistavad linlased Tallinna munitsipaalpolitseid liigses karmuses ja kergekäelises trahvimises, siis nüüd kurdetakse täpselt vastupidist.

Meelemuutuse üks põhjus on pidev lumesadu, mis raskendab parkimisreeglitest arusaamist. Luite asumi elanik Karel teatas eelmisel nädalal muposse Viadukti tänava kõnniteel parkinud autost, mis oli kõnnitee täielikult sulgenud.

Viadukti tänaval on kõnnitee vaid ühel pool ning isegi selle oli üks autoomanik oma sõidukiga sulgenud. Ühelt poolt võiks seda seletada teadmatusega, sest kõnniteel oli paras lumekiht ning teisel pool kõnniteed asub väike parkla, kus parkisid mõned autod. Küll aga ei saanud autojuhile märkamata jääda, et ta parkis täpselt ülekäigurada tähistava märgi kõrvale. See on liiklusseaduse järgi igal juhul keelatud.

Märksõnad
Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tervis
Majandus
Tehnika
Maailm
Arvamus
Fookus
Kultuur
Sport
Tartu Postimees
Tagasi üles