L, 25.03.2023

Kotsar Euroliiga pakkumisest: ma pole Hamburgi peale pahane, mõistan ja austan klubi otsust

Ville Arike
, reporter
Kotsar Euroliiga pakkumisest: ma pole Hamburgi peale pahane, mõistan ja austan klubi otsust
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Maik-Kalev Kotsar (vasakul).
Maik-Kalev Kotsar (vasakul). Foto: Eero Vabamägi/Postimees

Jõulude eel käis Euroopa suurematest korvpalliportaalidest läbi teade, et Euroliiga klubi Istanbuli Fenerbahce soovis Hamburgi Towersilt osta Eesti koondislast Maik-Kalev Kotsarit, kuid tehingust siiski asja ei saanud. Eesti koondise mängudeks kodumaale saabunud Kotsar ütles, et austab klubi otsust.

«Huvi oli Euroliigast, suur huvi ühest klubist, kuid rohkem ma detailidesse ei tahaks laskuda,» ütles Kotsar Tallinnas antud pressikonverentsil. «Mul olnuks tol hetkel olnud vaja ainult kohver pakkida ja sinna sõita. Kokkuvõttes oli tegemist Hamburgi klubi otsusega, nad tol hetkel ei tahtnud mind teise mängijaga asendada. Ma pole nende peale pahane. Mõistan ja austan seda otsust. Ma ei ütleks, et see mind kurvaks tegi. Loomulikult olnuks äge saada niisugust võimalust liituda Euroliiga väga tugeva klubiga, ent loodetavasti tekib neid võimalusi ka edaspidi,» säilitab Kotsar rahuliku meele.

Ta lisas, et Euroliiga poolt on kompamist tulnud ka pärast Fenerbahce pakkumist, kuid lauale otsest lepingut enam löödud ei ole.

Märksõnad
Tagasi üles