E, 5.06.2023

Barbarid kogunevad sel nädalavahetusel pidutsema

Tuuli Põhjakas
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
2021. aasta Barbar Feastil astus teiste seas üles ka Horror Dance Squad.
2021. aasta Barbar Feastil astus teiste seas üles ka Horror Dance Squad. Foto: Gert Tali

Tänavu neljandat korda toimuv Barbar Feast toob neljaks päevaks Viikingite külla kokku metsikuma osa ühiskonnast, barbarid, kui hellitavalt öelda. Nimelt toimub Harjumaal, Viikingite Külas rockifestival, mille peakülaliseks on tänavu Soome folk-metal’i ansambel Korpiklaani, kuid näeb ka värvikamat läbilõiget Eesti raskemuusikaskeenest, kust ei puudu ei punk-, folk- ega ka metal-muusika.

Barbar Feasti peakorraldaja ja rock’i-klubi Barbar eestvedaja Madis Velströmi sõnul on Eesti metal’i- ja festivalisuvi küll kirju, kuid kõik raskemuusika-festivalid siiski eriilmelised ja meelitavad kuulajaid-külalisi oma eripäradega. «Meie võlume kohalesaabuvaid barbareid suurepärase keskkonna, lahke teeninduse ja koduse olemisega. Lisaks oleme me hetkel kõige kauem kestev festival ning pakume võimaluse tervelt kolmeks päevaks hall argielu hüljata ja täiel rinnal rock’n’roll olla!»

Neljapäeval alguse saav festival Barbar Feast toimub tänavu juba neljandat korda ja suuremalt kui kunagi varem, pakkudes laia valikut bände, tõsist muusikat ja meeleolukat äraolemist.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles