R, 7.10.2022

Raik: ma ei saa öelda, et olen üllatunud

Brita-Maria Alas
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Raik: ma ei saa öelda, et olen üllatunud
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Narva linnapea Katri Raik kordas eile varem öeldut, et Ida-Virumaa inimesed vajaks emotsionaalsel ja väärtuslikul tasandil midagi ka vastu, ehkki sobivat plaani ta pole seni kuulnud.
Narva linnapea Katri Raik kordas eile varem öeldut, et Ida-Virumaa inimesed vajaks emotsionaalsel ja väärtuslikul tasandil midagi ka vastu, ehkki sobivat plaani ta pole seni kuulnud. Foto: Sander Ilvest

Narva linnapea Kat­ri Raik (Sotsiaaldemokraatlik Erakond) märkis Postimehele kohe pärast ootamatut tanki teisaldamiseks alanud politseioperatsiooni, et mõtleb eeskätt tänasele päevale ning sellele, kuidas kohalikele inimestele midagi peale äravõtmise vastu pakkuda.

«Ma ei saa teha nägu, et olen üllatunud,» nentis Raik, kes veel üleeile soovitas valitsusel tanki teisaldamise teemal viivuks peatuda ja Narva linnavõimule ebaõnnestunud otsustamise järel lisaaega anda. Küll aga pole tema hinnangul tanki teisaldamiseks niikuinii enam head aega ega head viisi.

Raik andis mõista, et politseioperatsiooni puhul oli tegemist keerulise ja suure ettevõtmisega, kui koos punatankiga eemaldati kokku seitse Ida-Virumaa mälestusmärki, näiteks Narva-Jõesuu Meriküla dessandi mälestusmärk ja 80ndatel püstitatud mälestusmärk «Kolm tääki». «Nii et see on väga suur operatsioon ja soovin selle läbiviijatele jõudu ning Narva inimestele kannatlikku meelt,» lisas ta eile hommikul rääkides.

Märksõnad
Tagasi üles