T, 29.11.2022

Ärev õhtu Pelgulinnas: noorpaari magamistuppa lendas vintpüssi kuul

Andres Einmann
, Eesti uudiste päevatoimetaja
Ärev õhtu Pelgulinnas: noorpaari magamistuppa lendas vintpüssi kuul
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments 5
Idülliline kortermaja Pelgulinnas puude varjus. Läbi välisseina lendas selle maja magamistuppa vintpüssi kuul.
Idülliline kortermaja Pelgulinnas puude varjus. Läbi välisseina lendas selle maja magamistuppa vintpüssi kuul. Foto: Kohtutoimik

Viinavõtt sõpradega ja laetud vintpüss riiulil, mis saaks valesti minna? Valesti saab minna väga palju, nagu näitas üks tavaline augustiõhtu Põhja-Tallinnas Pelgulinna asumis.

Häirekeskus sai mullu 14. augusti öösel Pelgulinnast äreva kõne, milles mees teatas, et keegi on tulistanud lasu tema korterisse, kus ta oma lapseootel elukaaslasega magama sättis. Sündmuskohale kiirustanud kiirreageerijad leidsid kolmekorruselise puumaja kolmanda korruse korteri magamistoa seintest kaks auku: suurema välisseinast ja väiksema korteri siseseinast magamistoa ja panipaiga vahel.

Kuuli trajektoor viitas sellele, et lask oli tulnud vastasmaja kolmanda korruse korterist. Kiirreageerijad nägid aknast, kuidas parasjagu väljusid vastasmaja trepikojast kaks silmanähtavalt purjus meest, istusid neid ootavasse taksosse ja sõitsid minema. Kolmanda korruse akna pealt räuskas neile järele kolmas purjus mees.

Märksõnad
Tagasi üles