K, 7.06.2023

GALERII ⟩ Tänasest on Pronksi tänav täiesti kinni

Uwe Gnadenteich
, ajakirjanik
Facebook Twitter
Comments 2
Eile pandi Narva maantee ja Raua tänava vahele jääv Pronksi tänava lõik kinni ja ehitaja hakkas seal asfalti üles võtma.

 
Eile pandi Narva maantee ja Raua tänava vahele jääv Pronksi tänava lõik kinni ja ehitaja hakkas seal asfalti üles võtma.  Foto: Konstantin Sednev/Postimees Grupp

Tallinnas sai eile hommikul mööda Narva maantee ja Raua tänava vahele jäävat Pronksi tänava lõiku veel autoga sõita, aga pärastlõunal mürisesid seal juba masinad, millega asfalti üles võeti.

See, et kõnealune tänavalõik 10. oktoobril suletakse, oli teada juba ammu, aga miks ei tehtud neid töid ära suvel, küsis nii mõnigi linnaelanik, kelle elu mastaapsed teetööd ühel või teisel viisil mõjutavad.

Tallinna abilinnapea Vladimir Sveti (KE) sõnul oligi algne plaan alustada töödega suvel, aga Ukrainas alanud sõda tegi sellesse omad korrektiivid. «Hanked, mida me pidime läbi viima varakevadel, nihkusid suvesse. Kuna töövõtjatel oli hankemenetluste raames vaja lisaaega, siis lükkusid kõik tähtajad edasi. See käib nii Jõe ja Pronksi kui ka Vana-Kalamaja tänava rekonstrueerimise ja ka Vanasadama trammiliini ehituse kohta,» selgitas Svet.

Facebook Twitter
Comments 2

Märksõnad

Tagasi üles