T, 31.01.2023

PM EKSKLUSIIV ⟩ Pealik lubas, et Tänakuta Hyundai koosseis saab olema tugev

Karl Mihkel Eller
Pealik lubas, et Tänakuta Hyundai koosseis saab olema tugev
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Ott Tänaku otsus Hyundaist lahkuda keeras rallimaailma pea peale. Hyundai tiimipealiku asetäitja Julien Moncet usub, et hoolimata eestlase otsusest saavad nad endale tugeva sõitjaterivi.
Ott Tänaku otsus Hyundaist lahkuda keeras rallimaailma pea peale. Hyundai tiimipealiku asetäitja Julien Moncet usub, et hoolimata eestlase otsusest saavad nad endale tugeva sõitjaterivi. Foto: Bastien Baudin/Hyundai Motorsport GmbH / Austral

Hyundai rallimeeskonna tiimipealiku asetäitja Julien Moncet ütles Postimehele antud eksklusiivses intervjuus, et Ott Tänak on üks läbi aegade paremaid rallisõitjaid ning tema kaotamine on meeskonnale valus. Samas on Lõuna-Korea autotootja juba töötamas alternatiivsete plaanide kallal ning uute sõitjate kinnitamine on vaid aja küsimus.

Pühapäeva õhtul avalikuks saanud uudis Tänaku ja Hyundai koostöö lõppemisest oli võrdlemisi värske ka meeskonna jaoks. Moncet avaldas Postimehele, et neid informeeriti Tänaku lahkumisest alles eelmisel nädalal.

Kuigi tiimijuhi asetäitjas tekitas uudis tuska, polnud tegemist šokeeriva teatega. «Kuulujutte ja erinevaid küsimärke oli õhus omajagu. Oti lahkumine on kindlasti pettumus, sest ta on üks parimaid rallisõitjaid läbi aegade. Sellise kaliibriga sõitja kaotamine on kindlasti valus,» ütles Moncet.

Märksõnad
Tagasi üles