T, 6.06.2023

Osa loobus, osa kinnitas väärkäitumist ning Virule määrati tegutsemiskeeld. Treener eitab süüd

Facebook Twitter
Comments 4
Mehis Viru õpilased on tiitlivõistlustelt võitnud kulda ja karda. Näiteks on Karmen Bruus U20 vanuseklassi maailmameister, kolmikhüppaja Kaire Leibak võitis 2006. ja 2007. aastal vastavalt juunioride MM- ja EM-kulla.
Mehis Viru õpilased on tiitlivõistlustelt võitnud kulda ja karda. Näiteks on Karmen Bruus U20 vanuseklassi maailmameister, kolmikhüppaja Kaire Leibak võitis 2006. ja 2007. aastal vastavalt juunioride MM- ja EM-kulla. Foto: Eero Vabamägi

Kui kõrgushüppaja Karmen Bruus eelmise aasta 6. augustil Colombias juunioride maailmameistriks krooniti, tundis uhkust kogu Eestimaa. Praeguseks on aga ilmnenud, et see oli ainult jäämäe veepealne osa ning allapoole jäid juhtumid, mis päädisid eile Bruusi ühele treenerile Mehis Virule kergejõustikus tegutsemise keelu määramisega.

Nimelt jäi Calis toimunud U20 MMil paljudele silma toona veel alaealise sportlase ja tema tänavu 60. sünnipäeva tähistava juhendaja omavaheline läbikäimine, mis tavasilma ja -inimese jaoks paistis liiga lähedane.

Märkajate seas polnud sealjuures ainult eestlased, vaid ka Läti delegatsiooni kuulunud kahekordne olümpialane Dmitrijs Miļkevičs, kes lisas Eesti kergejõustikuliidule tehtud pöördumises, et tema kahe tütre isana peaks säärast suhtumist kindlasti kohatuks.

Facebook Twitter
Comments 4

Märksõnad

Tagasi üles