Puhja päästekomando eile hommikul tehtud viimasel ühispildil on esimeses reas vasakult komando pealik Kaido Õunapuu ning päästjad Kaarel Mölter, Jüri Arumets ja selle aasta alguseni Puhja komandos töötanud Rauno Laar. Teises reas seisavad vasakult päästja Ardo Rõõm, komando eelmine pealik Gennadi Leppik ning päästjad Andri Kirs, Agu Annuk, Kalle Selleke ja Kalle Närska. Pildilt on puudu komando päästja Kaido Kalinin, kes pani päästjatöö komando sulgemise pärast maha.
Puhja päästekomando eile hommikul tehtud viimasel ühispildil on esimeses reas vasakult komando pealik Kaido Õunapuu ning päästjad Kaarel Mölter, Jüri Arumets ja selle aasta alguseni Puhja komandos töötanud Rauno Laar. Teises reas seisavad vasakult päästja Ardo Rõõm, komando eelmine pealik Gennadi Leppik ning päästjad Andri Kirs, Agu Annuk, Kalle Selleke ja Kalle Närska. Pildilt on puudu komando päästja Kaido Kalinin, kes pani päästjatöö komando sulgemise pärast maha. Foto: Margus Ansu

Tartumaa Puhja päästekomando päästjad, pealik ja eelmine pealik olid eile hommikul kui üks mees oma töökohas platsis, et komando uksed lukku keerata ja õues lehviv trikoloor langetada. Sama tegid veel nelja Lõuna-Eesti päästekomando mehed.

Facebook
Comments