Sisukord
Eesti
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (10) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (2) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (64) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (2) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (2) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (14) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (3) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

«Alkoholilaenude» keelamise eelnõu pole enam vaja

1 min lugemist

Riigikantselei teatas kirjas majandusministeeriumile, et lõpetab alkoholiseaduse muutmise eelnõu ettevalmistamise valitsuse istungiks. Eelnõu eesmärk oli keelata nn alkoholilaenud.

Tellijale Tellijale

«Alkoholilaenude puhul on tegelikult tegemist alkoholi jaemüügiga, millisele järeldusele on jõudnud ka Tallinna halduskohus ja Tallinna ringkonnakohus oma otsustes,» teatas riigikantselei oma kirjas.

Seega puudub riigikantselei hinnangul vajadus seadust muuta ja riigikantselei tegi ettepaneku tõhustada seaduse täitmise järelevalvet, vahendas ERRi uudisteportaal.

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto