E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ülejõe kaldakindlustise ehitus takerdus jälle

Jüri Saar
, reporter
Facebook
Comments
Linnakodanik Kalle Kulbok ja Ülejõe parki Emajõe kaldale ehitatavale betoonist vaateplatvormile ohvriks toodav kaldapaju eile pärastlõunal, platvormi ehitusele jääb jalgu tosin puud.
Linnakodanik Kalle Kulbok ja Ülejõe parki Emajõe kaldale ehitatavale betoonist vaateplatvormile ohvriks toodav kaldapaju eile pärastlõunal, platvormi ehitusele jääb jalgu tosin puud. Foto: Sille Annuk

Tartu linnavalitsus lükkas eile edasi Ülejõe kaldakindlustise ehitamise kordushanke võitja väljakuulutamise, viidates vajadusele dokumente täpsustada, oluline osa selles võib olla linnakodanik Kalle Kulboki aktiivsel tegutsemisel.

Kulbok kritiseeris kaldakindlustise rajamise ja Ülejõe pargi kujundamise kontseptsioonitust juba talvisel arutelul.

Samal teemal on ta võitlust pidanud ka pool suve ja registreeris end isegi osalejana ehitushankel, mis tehti Vabadussilla ja Kaarsilla vahelise vasakkalda kaldakindlustise uuendaja leidmiseks, ühtlasi Ülejõe pargiala korrastamiseks.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles