Sisukord
Tänane leht
Postimees
18.02.2020
Lapsele võib kõige ohtlikum olla kodu (1) Eesti Paarisaja õpetaja keeleoskus alla nõutu Apteegiketid ootavad riigikogu järgmist käiku Saeveskit ähvardab materjalipuudus Majandus Yandex.Taxi tegutseb Eestis seadusvastaselt (1) Alaealine saab poest suitsu ja viina lihtsa vaevaga Välismaa Lätlased kutsuvad tüli tõttu boikoteerima Taani suhkrut ja Lego klotse (2) Torm Dennis uputas Suurbritanniat Turistitõkke püstitamine Rooma sümboli ümber ärritab ajaloolasi Arvamus Juhtkiri: igav ja turvaline Balti riik (1) Aimar Altosaar: hoiame oma au ja väärikust Krista Kodres: humanitaarteadused, kunstid ning teadmistepõhine Eesti Neeme Raud: Trump peab silmas raha ja kasu Sandra Haugas: haridus ja pered ei vaja koolikatseid Meie Eesti Erkki Koort: Kanuti aed ja uusarendus Helina Maasing: kuidas luua linnaplaneerimisega turvatunnet Kultuur Põhjus, miks ameeriklased Trumpi valivad (2) Sport Imelaps Hålandi suur unistus: Dortmundi kaudu Inglismaa meistriks Uus spordiseadus piirab sportlastele suurte stipendiumide maksmist Tervis Eestlane Aasias – kuidas trotsida koroonaviirust? Tartu Trammi Tartusse toomiseks kulub kümme aastat ja 400 miljonit eurot Mait Raava: kliinikum peab valima endale arstist juhi Eili Arula: Eesti Laulu on Tartusse väga vaja Tartumaa Kuldse Tammeoksa kandjate read täienevad Hotellipidajatel tuleb üha enam arvestada lastega peredega BMX-krossis tõid tartlased karikavõistlustelt mitu esikohta Veel neli kuud ning soomeugrilased peavad Eesti Rahva Muuseumis maailmakongressi Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Miks ikkagi Mari?

2 min lugemist
Ajakirja Mari avanumbri kaanetüdrukuks on peatoimetaja Tiina Lang isiklikult, kuigi loodetud südamepuistamist, kättemaksu ja kirge kaaneloost siiski ei leia. FOTO: Raigo Pajula

Ohoo, midagi sellist pole Eesti meedias vist varem juhtunud, oli minu esimene emotsioon uut naisteajakirja Mari vaadates. Avanumbri kaanepersooniks oli valitud ei keegi muu kui väljaande peatoimetaja Tiina Lang isiklikult.

Tellijale

Ootamatu valik tekitas huvi ja ärgitas lugema, sest meenusid mõne aasta tagused dramaatilised lood ajakirja Anne toimetuses toimunud koondamistest. Eks toonastele sündmusele viidatakse ka nüüd, aga loodetud südamepuistamist, kättemaksu ega kirge artiklis pole. Aga oleks pidanud olema, sest miks muidu oleks uue ajakirja peatoimetaja pidanud vajalikuks sellele korduvalt viidata ning otsustanud just iseendast kaanetüdruku teha.

Praegu aga tundub pajatus stiilis, et pärast inetut lahtilaskmist olin oma eluga nii rahul ja õnnelik, lihtsalt võlts. Ajakirja sihtrühma kuuluvate naiste seas on ilmselt üksjagu neid, kes ise on pidanud midagi sarnast kogema – ilmselt ­ootavad nemad ennekõike fööniksina tuhast tõusmise lugu, mis raskel hetkel tuge annaks.

17.02.2020 18.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto