Sisukord
Tänane leht
Postimees
09.04.2020
Eesti Eesti lühiuudised Töötus on suurim vaesusrisk (4) Lähisuhtevägivald on eriolukorras sagenenud (5) Ehitajad kolivad tööjärje maantee teise otsa «Seisan selle eest, mis on õige. Õige on rääkida» Majandus Õllepruulid: inimestel pole praegu põhjust juua (5) Majanduse lühiuudised Hädas Bolt kaupleb riigilt 50 miljonit laenu (6) Äripäeva paberleht enam iga päev ei ilmu (1) Rahandusministrid rääkisid öö otsa tühja (4) Välismaa Euroopa otsib ettevaatlikult tagasiteed normaalsusesse (4) Välismaa lühiuudised Suur Teadus rabab vaktsiini arendada (1) Arvamus Juhtkiri: kriisist väljumise väljavaateid (1) Marti Aavik: üle piiri raha tooma (17) Ardo Hansson: kaks maailma (82) Susanna Veevo: Aafrika – kolooniad või koostöö? Christine Lagarde: Euroopa Keskpank ulatab abikäe ettevõtetele ja majapidamistele (6) Vaja on koroonaõigust (3) Kultuur «Ulme esitab küsimusi, avab radu, teeb mõtteeksperimente» Kogukondlikke traditsioone trotsides Värskeim Eesti tõsielufilm esilinastub ETVs Sport Võrkpallikoondise siht: targalt ja kavalalt suure eesmärgini Seefeldi dopinguskandaalis uued detailid VIDEO ⟩ Täna 16 aastat tagasi: hull vise, mis murdis Žalgirise ja muutis Euroliiga ajalugu Teadus Suur Teadus rabab vaktsiini arendada (1) Maa Elu Põllumehed vajaksid mitu korda rohkem asendustalunikke (1) Põlevkivituhale lisanduv puidutuhk muudab lubiväetise väärtuslikumaks Potipõllumees ostis kriisi saabudes tualettpaberi asemel seemneid Farmihoone vajab ilmastikule vastavat õhuvahetust Põllumajandust pole sugugi lihtne juhtida Ise terrassi ehitades mõtle kõik kümme korda läbi Enne õunapuu lõikamist tasub pisut õppida (2) Ilmajutt: aprilliäikese ja suve müstiline seos Mida teha pühadeks keedetud munadega? (1) Taimemüük kolib e-kanalitesse Ladu on lihavõtteks vutimune täis Tartu Tabivere sotsiaalkeskuses on tuvastatud seitse koroonajuhtu. Teised Tartumaa hooldekodud püsivad nulli peal Signe Kivi: kuidas sul Tartus läheb? Jaak Uibu: kuhu kadusid sanitaararstid ja Eesti sanitaarteenistus? (8) Parkimismaja krundi oksjon lõppes rabava hinnaga, aga mis edasi? (2) Tartu lühiuudised Karikas sai täis ja Tartu kiirabi juht lahkus Põltsamaa kosmopark lendas vastu taevast (1) Kuidas raadiolained leidsid sada aastat tagasi tee tartlaste ellu (3) Artur Kuusi karikatuur: kriisiaja popiviskamine Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Miks ikkagi Mari?

2 min lugemist
Ajakirja Mari avanumbri kaanetüdrukuks on peatoimetaja Tiina Lang isiklikult, kuigi loodetud südamepuistamist, kättemaksu ja kirge kaaneloost siiski ei leia. FOTO: Raigo Pajula

Ohoo, midagi sellist pole Eesti meedias vist varem juhtunud, oli minu esimene emotsioon uut naisteajakirja Mari vaadates. Avanumbri kaanepersooniks oli valitud ei keegi muu kui väljaande peatoimetaja Tiina Lang isiklikult.

Tellijale

Ootamatu valik tekitas huvi ja ärgitas lugema, sest meenusid mõne aasta tagused dramaatilised lood ajakirja Anne toimetuses toimunud koondamistest. Eks toonastele sündmusele viidatakse ka nüüd, aga loodetud südamepuistamist, kättemaksu ega kirge artiklis pole. Aga oleks pidanud olema, sest miks muidu oleks uue ajakirja peatoimetaja pidanud vajalikuks sellele korduvalt viidata ning otsustanud just iseendast kaanetüdruku teha.

Praegu aga tundub pajatus stiilis, et pärast inetut lahtilaskmist olin oma eluga nii rahul ja õnnelik, lihtsalt võlts. Ajakirja sihtrühma kuuluvate naiste seas on ilmselt üksjagu neid, kes ise on pidanud midagi sarnast kogema – ilmselt ­ootavad nemad ennekõike fööniksina tuhast tõusmise lugu, mis raskel hetkel tuge annaks.

08.04.2020 10.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto