Sisukord
Tänane leht
Tänane leht
30.09.2020
Poliitkultuur täna: solvatakse kolleege, sõpru ja liitlasi (28) Eesti EELARVE 2021 ⟩ Kõik said eelarvest prääniku (2) Maakri piirkonda kerkib veel üks kõrghoone Eesti lühiuudised Video ⟩ TTÜ teadur selgitab, miks ta Estonialt leitud ava laeva uppumise põhjuseks ei pea (73) Plahvatus Mustamäe korteris aitas avastada kanepikasvandust Hoone omanik lukustas Pärnu uue kunsti muuseumi uksed Kiire interneti viimine maakoju maksab tegelikult tuhandeid (10) Majandus Majanduse lühiuudised Eesti Pank järgmisel aastal majanduskasvu ei oota Ettevaatust, töötajad! Liikvel on puuktööandjad Otsus olemas: uus aasta toob pensionilisa Välismaa Macron ühendab Valgevene kriisi lahendamise Venemaaga dialoogi edendamisega (2) Välismaa lühiuudised Libasaavutustega kelkinud petis kerkis Rootsi kaitseväe ladvikusse (3) Torino – Saatana linn? (1) Arvamus Juhtkiri ⟩ Riiklik jõuluvanamäng (8) Jaano-Martin Ots: tõde on seal tormisel merel (5) Andres Herkel: meie esindusdemokraatiast (2) Lugejakiri: kuidas säilitada eesti kirjakeelt? (1) Toomas Alatalu: naised veavad revolutsiooni (1) Hannele Valkeeniemi: hargmaised eestlased – immigrandid või kahepaiksed? Erkki Bahovski: tramm nimega Demokraatia (1) Peeter Espak: antihumanismi pealetung (8) TERVISHOID ⟩ Katrin Rehemaa: seitse nahka meditsiini seljast TERVISHOID ⟩ Anneli Kannus: õdede puuduses tervishoid laguneb (1) TERVISHOID ⟩ Kadri Tammepuu: meedikute palgaleppe võti asub riigieelarves Kultuur Arvustus ⟩ Von Krahl lennutab luulelohet Vallalisest üksikust ülekaalulisest naisest hobidetektiiv, kellel on kassid See lihtne ja keeruline Olav Ehala Sport Kelly Sildaru enne hooaja algust: olen konkurentide peale kade, kuid ei tunne ebavõrdsust PM PARIISIS ⟩ Kuidas valmistus Kaia Kanepi tähtsaks lahinguks? (2) Spordi lühiuudised Euroopa tippkorvpall on kaotanud mitukümmend miljonit eurot Uus ralliklass soodustab sõitjate arengut ja lisab tšempionaatidele vürtsi Tartu ERMi ees laiuval kibuvitsaväljal tuleb kevadel jälle kaevamine (3) Reno Laidre: tartlased näitasid valmidust linna arengus kaasa rääkida Vahur Kollom: majandusvabadus kui sõnakõlks Läheb neljarajalise lõigu ehitamiseks Galerii ⟩ Varjupaika jõudis ühe omaniku 17 kasvatamata koera Tartu lühiuudised Kutsehariduskeskuse õpilased õmblevad kaitsemaske INTERVJUU ⟩ Kliinikumi uus juht Priit Perens süsti ega arste ei karda Limaste imalate maalide vaatajat võib tabada iiveldustunne Tartu kultuuriuudised Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kohalikud telekanalid on taustamüra

2 min lugemist
Ekraanidele naasnud «Kuldvillak» jääb igavaks, kui üks võistleja teistest pea jagu üle on. FOTO: Kanal 2

Väga palju ma telekat ei vaata, täpselt nagu enamik minu eakaaslasigi. Pigem paeluvad sarjad ja saated, mida Eesti kanalid ei suvatse oma kavadesse võtta ning mis võib-olla ka Eestis suuri vaatajanumbreid ei saaks.

Tellijale Tellijale

Õhtuste saadete osas on esmaspäev päris masendav. «Kõige naljakamad koduvideod» (TV 3) on valusalt piinlik, «Omakohut» (TV 3) ei suuda ka rohkem kui minuti vaadata. Isegi kui vahel tõesti suudetakse valida põnev teema, on käsitlus ja saatejuhtide jutt valusalt lolluse poole kaldu.

«Ment» (TV 3) justkui isegi oleks midagi, aga pigem jääb ikkagi igavaks, ja kui reklaamipausini välja veab, on juba hästi. Pigem aga hakkab käsi juba varem pulti näppima ja tuleb tuur mööda kanaleid, kust tõesti on veel vähem vaadata, ning lõpuks tuleb ikkagi arvuti ette minna. Kui tahan uudiseid vaadata, eelistan «Aktuaalset kaamerat».

29.09.2020 30.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto