Sisukord
Postimees
04.04.2020
Eesti Lootuskiiri on, imeravi veel mitte Koroona alistas särasilmse rahva­tantsija Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) Koroonakriis sundis testitulemused liikuma reaalajas (1) Siseministeerium maksab juhtidele kopsaka preemia (13) Haige mees sai ravile pärast inimese ründamist Majandus Mari portfell kukkus koroonakriisiga miinusesse (6) Koroonakriisi võimalik võitja Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Välismaa New Yorgis sunnitakse tööle ka koroonahaiged meedikud (1) Stoltenbergi sõnul jätkab NATO Baltimaade kaitsmist nagu alati (6) Raport soovitab harjutada vägede Baltimaadesse toomist (1) Lawrence: raudteel liigub sõjatehnika kiiremini (1) Hodges: Venemaa ei mõtle «sõjas» või «ei ole sõjas» (1) Arvamus Juhtkiri: kiire toiduabi väldib nakatumist Nädala nägu ⟩ Raskete kohtade hirm Piiride nihutajad Komandör kaotas närvi (6) Õige inimene õiges kohas (1) Sport Ville Arikese kolumn: koroonakriis näitab ära sportlaste sisu (1) POSTIMEHE EKSKLUSIIV ⟩ Läti mitmevõistleja rühib Kirdi imelise tööeetika ja eestlaste professionaalsuse abil tagasi tippu Merendus Ehitusloata kaldakindlustus annab Kloogaranna suvilale lisaaega (17) Tallinn Linnahalli korrastamine lükkub teadmata ajaks edasi (3) AK Kaido Kama: õppetunnid, millest ei õpita (31) Mikael Raihhelgauz: põimsus peab edasi kasvama (2) «Koroona» naabrid Kaupo Vipp: teame, aga ei usu (6) EÜS 150: inime on mõõt! (2) Õpetlik isolatsiiniajastu lauamängu Nupukoroona Kunst sinu ümber. Peidetud lugude jutustaja Jaanus Samma (1) Poola suurkuju ja eeskuju NÄDALA PLAAT: Reisialbumid Tallinnast Los Angelesse, Göteborgist Ühendkuningriiki Plaat, mis vaatab mööda (2) Juurikas. Minu eriolukorra päevik Arter Arter ⟩ Suur sõda meditsiini lipulaeva pardal: miks pidi kliinikumijuht ootamatult lahkuma? (22) Kõik lõpeb kord... aga millal? (2) Kohutav reis: avalik rööv ja kriminaalist prints (5) Hiina pikksilm. Huawei P40 Pro: kas saame hakkama Google‘ita? (1) Linn ja auto. Sõiduproov Volkswageni väikse elektrikaga (2) Marati juht: saan hakkama ka masina ja leti taga! Meelelahutus Koomiks Sudoku
Maa Elu
2. aprill 2020
26. märts 2020
1 min
Elu karantiinis ⟩ Hobusekasvataja: praegu on hirm suurem, kui vähidiagnoosi saades Füüsilisest isikust ettevõtjana tegutsev Järvamaa hobusekasvataja Maie Kukk peab hakkama saama hobuste müügist ja laste treeningutest tuleva sissetulekuga. Praeguses eriolukorras on elu seiskunud, ei toimu laste treeninguid ega taha keegi hobuseid osta. „Praegu on hirm tuleviku ees suurem, kui aastaid tagasi vähidiagnoosi saades. Siis olin vaid ise haige, vaata milline ebakindlus on nüüd terves maailmas,” sõnas ta.
3 min
Piiriäärses külas käivad kõned läbi Läti võrgu Maismaasaar, just selle sõnaga iseloomustatakse Pärnumaal põlist Jäärja küla vastu riigipiiri, mis jääb vallakeskusest 16 kilomeetri kaugusele ja kus mobiilikõned käivad läbi Läti võrgu. Lõunanaabrite lähima toidupoeni Ramata külas on siit viis kilomeetrit, aga eriolukorra kehtestamise järel on maanteeliiklus betoonplokkidega tõkestatud ja väljapääs veidi üle 50 elanikuga külast vaid ühesuunaline – Kilingi-Nõmme poole.
19. märts 2020
2. märts 2020
31. jaanuar 2020
19. märts 2020
12. märts 2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto