Sisukord
Postimees
13.08.2020
Eesti Eesti lühiuudised Ilves hakkab koroonapandeemiale otsima IT-lahendusi Tallinn läheneb Tartule Sakkov: mittesõdimine on hullem kui sõdimine (1) Sarikelm saadeti kolmeks aastaks vangi Merisk ei hooli sisemaal pakutavast Majandus Ka Twitter tunneb huvi TikToki ostmise vastu Välismaa Biden valis kogenud lahingukaaslase (1) Välismaa lühiuudised President Lukašenka sõdib oma rahvaga (2) Valgevenelased trotsivad saatust (5) Arvamus Juhtkiri: maskivabadus ja maskivastutus Aleksei Lotman: naftaajastu peab lõppema Helir-Valdor Seeder: Eesti on Isamaa nägu Peg Putt: puidu põletamine süvendab kliimamuutust Juhan Madis Pukk: kuhu liigub majandus, kui müük seisab? Kultuur Heal unel mitu nägu: Kris Lemsalu ja Kyp Malone‘i ühine maailmaloome Armastuseks on iga koht õige Sport Spordi lühiuudised Terviseamet sundis Eesti tippratturid isolatsiooni, koondis kaalub kodusest suurvõistlusest loobumist (2) Kriisa lendab vaatamata hooaja alguse edasilükkumisele homme Arizonasse: kõigepealt üritan sealse eluga kohaneda Terviseamet Lõuna-Eesti rallist: kui riskid on maandatud, võib üritus toimuda Veerandtund WRC-autos ehk Kuidas Eller kehastus kaardilugejaks Maa Elu Silotegu sujub seni hästi Proovipäev: kas kontoritöötaja saaks lüpsiplatsil hakkama Küsime spetsialistilt: mida kujutab endast amooniumnitraat Mitte keegi ei küsinudki toetust apla teeteo vastu võitlemiseks Kutsekooli kohtadele käib tihe rebimine Lahemaad ei peagi ühe päevaga ära avastama Vähipüügil läheb söödana käiku seamaks ja kanakael Spagettkõrvits – kausitäis spagette kõva koore sees Võõrkakar vallutab peenramaa Tomatite värvumist saab kiirendada Ärajäänud suvepeod andsid kantrifestivalile oodatud artistid Meelelahutus Koomiks Sudoku
Eesti
13. august 2020
12. august 2020
11. august 2020
3 min
Teatrimajad jätkavad publiku hajutamist (1) Märtsis Eestit tabanud koroonaviirus ei jätnud ilmselt puudutamata ühtegi eluala. Kui osa neist valdkondadest sai suvekuudel naasta varasema rutiini juurde, siis teatritel läks raskemalt. Keerulisemas olukorras on just väiksemad teatrimajad, mille etenduspaigad mahutavad vähem publikut. Sageli ei ole neil 50-protsendilist täitumust järgides tükkide andmine rahaliselt jätkusuutlik ning seetõttu on olnud mõistlikum lavastused sootuks ära jätta.
8 min
Joakim Helenius: võtan Eesti kodakondsuse ja astun parteisse! (72) Suurinvestor, Soome kodakondne Joakim Helenius peab end Eesti ettevõtjaks. Ta on Eestis tegutsenud alates 1992. aastast, toetades tookordset Isamaad ja Mart Laari reforme. Vaimustunud meie riigi eduloost, loonud ja juhtinud 28 aastat investeerimisfirmat Trigon Capital AS ja toonud Eestisse ning teistesse Kesk- ja Ida-Euroopa maadesse sadu miljoneid ameeriklaste ja lääneeurooplaste raha. Raha selleks, et investeerida kinnisvarasse, põllumajandusse ja ettevõtlust toetavasse teadusarendusse. Milleks edukale, rahvusvahelises klassis võistlevale Cambridge’i haridusega ettevõtjale aga Eesti poliitika?!
10. august 2020
8. august 2020
7. august 2020
6. august 2020
4 min
Koroonaga on kokku puutunud arvatust kümme korda rohkem inimesi (1) Täna valitsusele esitletava äsja valminud uuringu järgi on Eestis uue koroonaviirusega kokku puutunud hinnanguliselt kümme korda rohkem inimesi, kui näitab ninaneeluproovidest saadud positiivsete vastuste hulk. Seroloogiline uuring näitas, et Saaremaal on viirusega kokku puutunud umbes 3,5 korda rohkem inimesi, kui näitab statistika, rääkis KoroSero-EST-1 uurimisrühma tööd juhtiv Tartu Ülikooli lastenakkushaiguste assistent ja kliinikumi pediaatria eriala arst-õppejõud Piia Jõgi.
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto