Sisukord
Postimees
14.11.2019
Ministeerium kärpis vanglatest raamatukogud (1) Eesti Järviku uurimise komisjonil pole voli ministrit vastama sundida (18) Tiskre oja purre tõi pahameeletormi (1) Majandus Pensionireform toob kaasa ridamisi ohte (2) 100 Eesti suurimat ettevõtet: suurfirmasid tabas seisak Suurettevõtted ei suuda kasumit kasvatada Ericsson Eesti maht ja käive kahanevad Hoogsalt kasvav perefirma tõusis Eesti suurimaks maksumaksjaks Uustulnukad ei pruugi edetabelisse kauaks jääda Eestis eristub kolm konglomeraati Välismaa Postimees Brüsselis: Macroni kandidaati ootab europarlamendis tuline leil Oliver Ait: süsteemi säilitamine on Hiinale majandusest tähtsam Üleujutused Veneetsias võivad lüüa rekordi Arvamus Juhtkiri: kümme päeva pikendust Evelyn Kaldoja: aitab kodurahu, mitte verejanu Allar Jõks: riik pühib käed puhtaks (1) Merle Jääger: jõulupühade prügijalajälg​ Ivan Makarov: siili ehmatamine pehme kehaosaga (2) Meie Eesti Minister Kiik paneks apteekrile ülesandeid juurde Kadri Tammepuu: milline on apteegireformi hind Kultuur Kui juba keskpäeval hämardub Reis Üheksa rohelist tähelepanekut Ljubljanast Maa Elu Praegune ilm on taliviljale soodne Põllumajandusettevõtjad ei saa ilma võõrtöölisteta enam hakkama Nädala mõte: kartulite asemel päikesejaam? Tüli võib Leesi küla poeta jätta Eesti põllumeeste seas on levimas päikesejaamade ehitamise buum Ilmajutt: segadused aastaaegadega (2) Mida teha auklike ubadega? Maa Elu linnulood jõudsid kaante vahele Kirve suurim vaenlane on niiskus Niidulaik põllumaade vahel pole looduskaitsjate soovunelm, vaid praktiline vajadus Meelelahutus Koomiks Sudoku
Eesti
21. november 2018
20. november 2018
19. november 2018
17. november 2018
16. november 2018
4 min
16. november 1918: Eesti sõjavägi saagu Eesti vabadussõja puhul võib imestada, kuidas Eestil see võita õnnestus. Ent enne peaks küsima, kuidas seda sõda üldse alustada õnnestus. Sõdade ajaloos on sageli juhtunud, et enne reaalset sõjakära peetakse maha sõnalahing. Näiteks on 1914. aasta Marne’i lahingu kohta öeldud, et tõeline Marne’i lahing peeti maha telefoni teel – kahe Prantsuse kindrali vaidlusena, kas saab ja peab. Midagi sarnast toimus ka Eestis 1918. aasta novembris.
15. november 2018
3 min
Eesti 200 rühib sotside arvel jõudsalt ülesmäge (29) !function(e,t,n,s){var i="InfogramEmbeds",o=e.getElementsByTagName(t)[0],d=/^http:/.test(e.location)?"http:":"https:";if(/^\/{2}/.test(s)&&(s=d+s),window[i]&&window[i].initialized)window[i].process&&window[i].process();else if(!e.getElementById(n)){var a=e.createElement(t);a.async=1,a.id=n,a.src=s,o.parentNode.insertBefore(a,o)}}(document,"script","infogram-async","https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js"); Eesti 200 populaarsus valijate seas on seljatanud Isamaa ning läheneb sotside omale, kes peavad seda uue partei alguse sähvatuseks.
14. november 2018
13. november 2018
12. november 2018
10. november 2018
9. november 2018
8. november 2018
7. november 2018
6. november 2018
2 min
EMO juht: teatmik, kampaania, veebileht või mobiilirakendus – need EMOde ülekoormust ei leevenda (4) Perearstid ja erakorralise meditsiini arstid koostasid möödunud aastal juhendi, mis peaks aitama inimesel tervisehäire korral otsustada, kuhu pöörduda. EMOde tööd auditeerinud riigikontrolli sõnul ei tea juhendi olemasolust tõenäoliselt aga enamik Eesti inimesi ning üks juhendi koostajatest Märt Põlluveer ei usu, et mõni teatmik, kampaania, veebileht või mobiilirakendus erakorralise põhjuseta EMOsse pöördujaid mõtlema paneks.
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto