Sisukord
Postimees
14.11.2019
Ministeerium kärpis vanglatest raamatukogud (2) Eesti Järviku uurimise komisjonil pole voli ministrit vastama sundida (19) Tiskre oja purre tõi pahameeletormi (1) Majandus Pensionireform toob kaasa ridamisi ohte (2) 100 Eesti suurimat ettevõtet: suurfirmasid tabas seisak Suurettevõtted ei suuda kasumit kasvatada Ericsson Eesti maht ja käive kahanevad Hoogsalt kasvav perefirma tõusis Eesti suurimaks maksumaksjaks Uustulnukad ei pruugi edetabelisse kauaks jääda Eestis eristub kolm konglomeraati Välismaa Postimees Brüsselis: Macroni kandidaati ootab europarlamendis tuline leil Oliver Ait: süsteemi säilitamine on Hiinale majandusest tähtsam Üleujutused Veneetsias võivad lüüa rekordi Arvamus Juhtkiri: kümme päeva pikendust Evelyn Kaldoja: aitab kodurahu, mitte verejanu (1) Allar Jõks: riik pühib käed puhtaks (1) Merle Jääger: jõulupühade prügijalajälg​ Ivan Makarov: siili ehmatamine pehme kehaosaga (2) Meie Eesti Minister Kiik paneks apteekrile ülesandeid juurde (1) Kadri Tammepuu: milline on apteegireformi hind Kultuur Kui juba keskpäeval hämardub Reis Üheksa rohelist tähelepanekut Ljubljanast Maa Elu Praegune ilm on taliviljale soodne Põllumajandusettevõtjad ei saa ilma võõrtöölisteta enam hakkama Nädala mõte: kartulite asemel päikesejaam? Tüli võib Leesi küla poeta jätta Eesti põllumeeste seas on levimas päikesejaamade ehitamise buum Ilmajutt: segadused aastaaegadega (2) Mida teha auklike ubadega? Maa Elu linnulood jõudsid kaante vahele Kirve suurim vaenlane on niiskus Niidulaik põllumaade vahel pole looduskaitsjate soovunelm, vaid praktiline vajadus Meelelahutus Koomiks Sudoku
Eesti
18. detsember 2018
17. detsember 2018
15. detsember 2018
14. detsember 2018
13. detsember 2018
12. detsember 2018
11. detsember 2018
10. detsember 2018
4 min
Võitlus isa väärika lahkumise eest. «Inimlikkus on nendes sanitarides kadunud.» (22) «Trampisin ise tuppa, kus olid plaastrid, kreemid ja voodilinad. Palusin salvi lamatiste sissemäärimiseks, kahes suuruses plaastreid ja paberit. Ma olin nagu nende oma töötaja.» Kahe lapse ema Marge Iidel (41) ütleb, et tegi isa Raimo (surres 69) heaks seda, mida iga tütar võimalusel teeks. See ei olnud Marge võitlus isale iga hinna eest elupäevi juurde venitada, vaid võitlus selle eest, et ta saaks väärikalt lahkuda.
8. detsember 2018
7. detsember 2018
6. detsember 2018
5. detsember 2018
4. detsember 2018
3. detsember 2018
8 min
Valus tõde: lojaalsus puudub Silicon Valleys täielikult (4) «Nii odav!!» lipsab imestushüüe iseenesest üle huulte. Ainult seitse ja pool dollarit, lisaks joogid tasuta. Nii palju, õigemini vähe, maksab soe lõuna Silicon Valley südames firma ServiceNow esimese korruse sööklas. Isegi McDonald’si eine maksab sealsete autoteede ääres rohkem – ligi üheksa dollarit. «Eks see ole subsideeritud,» oletab Ain Indermitte (49), kes on lõppenud suvest saati, pärast rohkem kui pooleteise kümnendi pikkust karjääri Silicon Valleys, ServiceNow’ palgal.
5 min
Reportaaž: Kohtumine poliitik Kaja Kallasega kui eesti pidu (19) Kaja Kallase kohtumine Maidla küla rahvaga oli kui korralik eesti pidu – algul ei saanud vedama ja pärast pidama. Teravatest küsimustest hoolimata mindi lõpuks siiski sõbralikult lahku. «Ostsime sada pirukat. Ma loodan, et rahvast ikka tuleb,» muretseb Harjumaa Maidla külaseltsi juht Margus Reintam enne ürituse algust. Mitmed pealinnas tööl käivad inimesed on teada andud, et tuleksid küll, aga kell kuus on liiga varane aeg. Hilisem aeg aga ei sobi poliitikule, kes peab samal õhtul jõudma järgmisse külla.
1. detsember 2018
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto