Sisukord
Postimees
27.02.2020
Eesti ravi- ja riigiasutused on koroonaviiruseks valmis Eesti Vox populi: kas koroonaviirus hirmutab? Eestlane Tenerifel: mingit viirusepaanikat pole Valitsus lükkas hoolduskindlustusmaksu idee laualt sahtlisse (1) Talv jõudis lõpuks Eestisse Majandus Linnahallile ulatasid abikäe üleaedsed Walt Disney juht astus ootamatult tagasi Välismaa Ajajoon: kuidas Covid-19 Hiinast maailma levis KOHALIK VAADE. Itaaliat räsib viirusega samavõrra hirm ja valeinfo Ukraina ülemraada spiiker: valimisi ei saa pidada ajutiselt okupeeritud aladel Kara-Murza andis FBI kohtusse India usutüli muutus erakordselt veriseks Arvamus Juhtkiri: nii ei saa rallit sõita Marti Aavik: viirus ja vändaga raadio Raul Rikk: kelle tehnoloogiast sõltume? Loretta Kruusimäe: puue kui praktiline takistus armastusele Sergei Metlev: sinimustvalge defitsiit 14 välisministrit: kodusõja lõpetab vaid kokkulepe Erkki Koort: miljon põgenikku Sindi kandis Meie Eesti Maaja Vadi: halb juhtimine toob vinduva töötüli Mare Teichmann: ettevaatust – tervist ohustav töökeskkond Kadri Tammepuu: juhtimispraagist ilustamata Mart Murdvee: miks targad on ikka vaesed? Kultuur Lummav ja groteskselt stressi tekitav film Seebivaht ühiskonna ideaale ei kanna Kuidas mõista käsutäitjaid? Filmide tegemine on kui puhkus Sport Kompromissi ei leitud – Rally Estonia jääb sel aastal ära Maria Šarapova jättis tennisega hüvasti Maa Elu Pooled hundid jäävad küttimata Nädala mõte: ei tahaks ka tasuta Maamehe üllatus: päikesepaneel võib loodust kahjustada, diiselgeneraator mitte Kevadel metsas toimetades tuleb lindudele mõelda Seakatk andis tõuke rajada oma tapamaja Frank Kutteri tööprotsess võimaldab stressivaba liha Soid taastatakse järjest enam Looduslike võtetega haigusele vastu Milline võib tulla kevad ja suvi? Tomatikasvatajad jahivad uusi sorte Mees ehitas vaatetorni asemel tornsauna Tartu KIRI: kuidas küll kaitsta oma vara? Martin Kallasmaa: jagatud auto on ühiskonnale kasulikum Osa kiibiga koeri siiski ei leita üles Ahhaa keskuses valmis erakordne orienteerumisrada Burgerikiosk ja Delta võistlevad parima tiitli nimel Tuttpütt – kergesti äratuntav, ent siiski vähetuntud Meelelahutus Koomiks Sudoku
Sport
27. veebruar 2020
26. veebruar 2020
25. veebruar 2020
22. veebruar 2020
21. veebruar 2020
20. veebruar 2020
19. veebruar 2020
18. veebruar 2020
17. veebruar 2020
15. veebruar 2020
4 min
Mart Soidro kolumn: vesine värk Olen veel suhteliselt noor inimene ega mäleta aegu, mil laevad olid puust ja mehed rauast. Küll aga eelmise sajandi 80ndaid, kus tõelised Eesti mehed pidid osalema Tartu maratonil ja vaatame linnahallis ära «Savoy balli». Vähe sellest! Kas just seljas, aga vähemasti kodus nagis pidi neil rippuma moekas nahkpintsak! Paraku hõrenevad nende meeste read, kel kõik need kolm tingimust täidetud olid. Nad ei saanud raudse eesriide tõttu osaleda Hawaii Ironmanil, küll aga mängida kodus pere keskel radiaatoriga lõõtspilli.
31. jaanuar 2020
15. veebruar 2020
14. veebruar 2020
13. veebruar 2020
3 min
Kriisk ja Tõniste ei toeta Sõõrumaa ettepanekut Järgmiseks ametiajaks kandideeriva EOK presidendi Urmas Sõõrumaa hinnangul peaks aasta parimaid sportlasi valima ainult rahvas. «See on järgmise poolaasta vaidlusteema, kuidas teha hääletuse kriteeriumid selliseks, et rahva arvamus loeks. Muud organisatsioonid saavad ju oma valimised teha ja hiljem eraldi lindi sportlasele kaela anda. Kristjan võiks ikkagi tulla rahvahääletuselt,» ütles Sõõrumaa intervjuus Kalev Kruusile.Suurärimehe vastaskandidaadid Tõnu Tõniste ning Jaanus Kriisk seda seisukohta ei jaga.
12. veebruar 2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto