Sisukord
Postimees
13.08.2020
Maskiga või maskita? Eesti riik veel sundust ei sea (5) Eesti Eesti lühiuudised Ilves hakkab koroonapandeemiale otsima IT-lahendusi (1) Tallinn läheneb Tartule Sakkov: mittesõdimine on hullem kui sõdimine (9) Sarikelm saadeti kolmeks aastaks vangi Merisk ei hooli sisemaal pakutavast Majandus Põllumeestele valmistab muret šampanja meeletu ülejääk (20) Majanduse lühiuudised Eksporti kasvatas ka kütusemüük Saudi Araabiasse (1) Välismaa Biden valis kogenud lahingukaaslase (5) Välismaa lühiuudised President Lukašenka sõdib oma rahvaga (36) Valgevenelased trotsivad saatust (31) Arvamus Juhtkiri: maskivabadus ja maskivastutus (1) Aleksei Lotman: naftaajastu peab lõppema (4) Helir-Valdor Seeder: Eesti on Isamaa nägu (34) Peg Putt: puidu põletamine süvendab kliimamuutust (14) Juhan Madis Pukk: kuhu liigub majandus, kui müük seisab? (4) Kultuur Heal unel mitu nägu: Kris Lemsalu ja Kyp Malone‘i ühine maailmaloome Armastuseks on iga koht õige Sport Spordi lühiuudised Terviseamet sundis Eesti tippratturid isolatsiooni, koondis kaalub kodusest suurvõistlusest loobumist (2) Kriisa lendab vaatamata hooaja alguse edasilükkumisele homme Arizonasse: kõigepealt üritan sealse eluga kohaneda Terviseamet Lõuna-Eesti rallist: kui riskid on maandatud, võib üritus toimuda Veerandtund WRC-autos ehk Kuidas Eller kehastus kaardilugejaks Reis Automatka võimalikkusest Euroopas Maa Elu Silotegu sujub seni hästi Proovipäev: kas kontoritöötaja saaks lüpsiplatsil hakkama (1) Küsime spetsialistilt: mida kujutab endast amooniumnitraat Mitte keegi ei küsinudki toetust apla teeteo vastu võitlemiseks Kutsekooli kohtadele käib tihe rebimine Lahemaad ei peagi ühe päevaga ära avastama Vähipüügil läheb söödana käiku seamaks ja kanakael Spagettkõrvits – kausitäis spagette kõva koore sees Võõrkakar vallutab peenramaa Tomatite värvumist saab kiirendada Ärajäänud suvepeod andsid kantrifestivalile oodatud artistid Meelelahutus Koomiks Sudoku
Majandus
13. august 2020
12. august 2020
2 min
Pettusega vahele jäänud nõuavad ikka toetust (1) Eestis kestab juba aastaid pentsik kohtuvaidlus, kus Kaavere Kaubandus nõuab PRIA-lt ligi kahe miljoni euro suurust toetussummat. Asja teeb huvitavaks see, et firma taga olevad mehed on seotud Eesti ajaloo suurima PRIA-pettusega. Lugu ise on lihtne: 2012. aasta mais esitas Kaavere Kaubandus PRIA-le sigade ja veiste tapamaja rajamiseks vajaliku raha saamise taotluse. Taotletud summa oli 1,9 miljonit eurot. PRIA ütles ei. Seepeale mindi kohtusse.
11. august 2020
10. august 2020
8. august 2020
2 min
Pandeemia tegi investoritest spekulandid (3) Investori ja kaupleja peamine erinevus on see, kui pikalt aktsia portfellis püsib. Tänavune kriis tegi aina rohkematest investoritest kauplejad, kirjutab Reuters. Nimelt lühenes alates koroonakriisist oluliselt aktsia eluiga investori kontol: kui veel eelmise aasta lõpus hindasid analüütikud USA aktsiate keskmiseks hoidmise ajaks 8,5 kuud, siis juuniks oli see aeg lühenenud 5,5 kuule. Tõsi, see suund ei ole midagi uut: aktsiate hoidmise aeg lüheneb juba aastakümneid, aga praegune kriis lühendas seda veelgi.
7. august 2020
5. august 2020
4. august 2020
3. august 2020
1. august 2020
31. juuli 2020
30. juuli 2020
29. juuli 2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto