Sisukord
Postimees
21.11.2019
Netiähvardajad võtavad malli poliitikutelt (1) Eesti Mart Helme pani ülejäänud riigijuhid enda järelt koristama (10) Majandus Maailma suurim naftatootja läheb lõpuks börsile Sagimine autoäris jätkub: Veho Eesti müüdi maha Eesti jõukad on ka suured laenajad Välismaa NATO otsustas tähelepanu taevasse suunata (1) Fotod: Iraani kütuseprotestid on nõudnud üle saja inimelu Ukraina hakkab Venemaalt kahjutasu nõudma (1) Arvamus Juhtkiri: plaan A Herman Kelomees: faktikontroll heidutab valetajaid? Andres Herkel: süvariigi alternatiiv (1) Mihkel Mutt: seitse ja pool meetrit kõigile Andi Hektor: metsikud metseenid ja akadeemiline patriotism (1) Erik Aru: kas tuleb ka Luminori kord? Meie Eesti Kristi Paron: ravi mõistev laps paraneb paremini Kadri Tammepuu: doktor Herilase eest kappi peitu Kultuur Eesti teater ja tema koristaja Tallinn ja Tartu on omavahel väga tihedalt seotud Ühe lapse poliitika võluv kriitika Sport Jelle Goes: panustage noortesse ja treeneritesse Maa Elu Mida toob tulevik liha- ja piimatootjale? Lõpe Agro taastas tootmise seakatku laastatud Kihlepa farmis Mahesigade asemele tulid mahelehmad Konkurents ei lase poes sealiha hinnal veel tõusta Nädala mõte: põllumees põline rikas Ettepanek võtta põllumeestele lisaraha riigireservist hääletati maha Kitsekasvatajad riigi toetusele ei looda Hoone läbimõeldud soojustamine vähendab küttekulu Ilmajutt: õhumasside kaasatoodav ilm on eripalgeline Päikesevitamiin tagab terved luud Noored viljapuud vajavad talverüüd Meelelahutus Koomiks Sudoku
Tartu
21. november 2019
3 min
Raadi kolme asfalditehase hais levib kilomeetrite taha Tartu valla piirides Raadi vanal sõjalennuväljal töötavad kolm asfaltbetoonitehast kipuvad lisaks tee-ehitusel olulisele toormele aeg-ajalt väljutama ka haisu ehk ametnike keeli lõhnahäiringut, mis teatud juhtudel levib kilomeetrite kaugusele tehastest. Haisu pärast on tänavu tehtud keskkonnainspektsioonile 13 kaebust, kuid need kõik on tuulde läinud, keskkonnainspektsioon pole sealsele ühelegi tehasele saanud teha haisutamise pärast ettekirjutust.
20. november 2019
19. november 2019
3 min
Kodukotuse liikmed hoiavad uues kohas sõbralikku joont Tartu linna pensionäride organisatsiooni Kodukotus uuest asukohast ehk Viljandi maantee 75 hoonest võib kergesti mööda sõita, sest sinna ehitatud klaasist majal Kodukotuse silti veel ei ole. Esialgu tasub silmas pidada sinist kirja Filter, mis tähistab energia- ja veetöötlusseadmetega tegelevat firmat, aga klaasmajas on rentnikke teisigi. «Meil on kavas reklaam panna üle terve maja,» lubas Kodukotuse juht Malle Salk. «Aga veel ei ole jõudnud.»
18. november 2019
2 min
Raadil valmib järgmisel suvel jalgpallistaadion, mille sarnast pole Eestis nähtud Tulihingeliste toetajate poolest tuntud Tartu JK Welco jalgpalliklubi sai läinud reedel viimaks raporteerida: kaua kavandatud kunstmuruväljaku ja tribüünihoonega kompleks läheb töösse ning järgmise aasta juunis saab seal nahkkerale pihta anda. Seejuures pole tegu lihtsalt palliplatsiga, vaid kompleksi rajamisel ja hilisemal majandamisel järgitakse nii palju kui võimalik keskkonnasäästlikku mõtteviisi.
15. november 2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto