Sisukord
Postimees
10.12.2019
Talunikud tulevad traktoritega pealinna raha nõudma (5) Eesti Eesti hakkab end PISA tulemusega turundama (3) Unikaalne trammimonument saab kaitse alla (6) Majandus Elroni juhil on bussifirmadele kurbi uudiseid (11) Tippametnik käis ettevõtte heaks reisil Swedbank lasi hansapankuritel minna Toomas Annus värbas Robert Kiti Välismaa Normandia nelik tuli rahu nimel taas kokku Loodus näitas Uus-Meremaal võimu Sanna Marini valitsuse esimene proovikivi on välisminister Pekka Haavisto Soomes haaravad ohjad noored naised (8) Arvamus Juhtkiri: Greta ajastu peaminister (6) Indrek Lepik: käsulapsed vabariigile (8) Kai Saks: riigi otsus – kas hoolida Silver Sirel: Soome ees uks kinni (4) Ivan Makarov: kas keelel on elu pärast ajusurma? (1) Paloma Krõõt Tupay: demokraatia talumatu kergus Meie Eesti Enne tähtaega vabastamine: poolt ja vastu (1) Erkki Koort: сколько лет, сколько SIMM* (1) Kultuur Harmooniline maailm on valmis saanud «Eesti laul»: tihe, ent ilmetu ja igav (9) «Õiglus»: selgeltnägija sünnitas kultusfilm Kummitav Imedemaa «Jeesus juhatab sind kiirteele»: Eesti-Etioopia sci-fi-deliirium Sport Venemaa hokiäss: kas me riigi nimeta mängides üldse vajame neid MMe… (2) Jooksuriigi mustal taustal saavutatud edu (2) Tervis Uued eestlaste loodud rakendused abistavad võitluses vähiga Tartu Linnaarhitekt Tõnis Arjus selgitab, miks ülikoolilinn kardab kõrgust Maanteeamet katsetab kihutajate ohjeldamist karjavärava ja vigursõidurajaga (24) Janne Saarikivi: kas me ikka viitsime tänapäeval seda Soome silda ehitada? (2) Tartu võrkpallurid rihivad karikavõistluste finaali Meelelahutus Koomiks Sudoku
Tartu
2. august 2019
1. august 2019
31. juuli 2019
30. juuli 2019
29. juuli 2019
26. juuli 2019
2 min
Janno Zõbin: peksmine ei ole cool ega sobi Tartusse Möödunud laupäeval sai Tartus Aparaaditehase Armastuse saalis kokku hulk keskealisi sõpru, kes kõik on elanud Kilingi-Nõmmes. Peeti sünnipäeva, söödi, joodi ja veeretati õdusat õhtut hilisöösse. Kui pidu läbi, tuli mul, olles üks külalistest, kange kiusatus teha linnas rattaga üks tuur. Tartu polnud aga tol ööl sugugi nii rahulik kui tavaliselt. Juhtus midagi, mis köitis tähelepanu. Midagi, mis oleks ehk pimedusest päevavalgele toomise vääriline.
2 min
RKAS asub põlema pistetud mälestist müügikorda seadma Häirekeskus sai pühapäeval, 7. juulil teate, et Tartus Toomemäel Liivi 5 majas on puhkenud tulekahju. Leegid noolisid maja välisseina ja katuse alt tõusnud toss täitis terve Toomemäe. Päästeameti eksperdid selgitasid välja, et maja oli süüdatud väljastpoolt. Politsei algatas ses asjas ka kriminaaluurimise. Et uurimine on algusjärgus, ei soovi politsei ega ka prokuratuuri esindajad täpsemaid tagamaid veel avalikustada.
25. juuli 2019
24. juuli 2019
4 min
Tartumaa põllumees Madis Ajaots kasvatab ainsana Eestis kikerherneid Veerandsada aastat tagasi, täpsemalt 1993. aastal läks Konguta sovhoos pankrotti ning Rannu Seemne juhatuse liikme Madis Ajaotsa perel tekkis hea võimalus ära osta sovhoosi üks hoone ja maad. Plaan oli sajal hektaril kasvatada kartulit, mis oleks viidud Valka Lekto kartulikrõpsutehasesse. Vanemad inimesed ehk mäletavad, et Lekto projekt kukkus kolinal läbi, ning see oli ka üks põhjustest, miks Mart Laar peaministri ametikohalt maha hääletati.
23. juuli 2019
22. juuli 2019
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto