Sisukord
Postimees
Arter
28. märts 2020
3 min
Inimesed kriisi eesliinil Täna on eriolukorra 17. päev. Globaalne pandeemia mõjutab meist igaühe igapäevaelu. Võitlus nähtamatu viirusega nõuab kõigilt ühist panust, kuid samas sunnib meid igaüht oma koju, eemale teistest. Kriisi lahendamine on jäänud inimeste kätesse, kelle amet on sedavõrd vajalik, et ei võimalda sulguda turvaliste koduseinte vahele. Ükskõik kui suur on nende selja taga seisev organisatsioon, olgu see politsei- ja piirivalveamet või väike lasteaed, on eesliinil ikkagi inimene, piirivalvur Stanislav või lasteaiaõpetaja Anett.
27. märts 2020
21. märts 2020
20. märts 2020
15. märts 2020
14. märts 2020
6 min
Perepuhkus Jordaanias: ekstreemne liiklus, eksklusiivne Marsi-maastik ja neli aastaaega Perepuhkus Jordaanias ei kõla just loogilise valikuna. Kanaarid, Egiptus, rääkimata Taist või isegi Türgist tunduks palju loogilisemana. Jordaaniasse jõudmises oli osa abikaasa Katrini unistusel näha iidse Petra kaljulinna öist etendust. Teine põhjus oli veelgi lihtsam, nimelt reisime enamasti sinna, kuhu saame hea hinnaga lennukipiletid. Petrasse me jõudsime, ööetendusega nii hästi ei läinud.
Suur lugu
13 min
Vürst Gabrieli kehastaja Aleksandr Goloborodko: "Eesti on minu filmi-sünnimaa" (5) «Viimse reliikvia» valmimisest möödub peagi 50 aastat. Arter tegi sel puhul intervjuu Venemaa näitleja Aleksandr Goloborodkoga – mehega, kellele Gabrieli osa täitmine tähendas pöördepunkti elus. Krimmi provintsiteatri näitlejal oli eluaastaid napilt üle kolmekümne, kui ta valiti mängima peaosa Eduard Bornhöhe romaani järgi vändatud ajaloofilmis, millest sai üks Nõukogude suuremaid kassafilme.
13. märts 2020
2. märts 2020
31. jaanuar 2020
7. märts 2020
6. märts 2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto